WhatsApp
Telefon
  • Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Serik Halı Yıkama

Serik Halı Yıkama

Serik Halı Yıkama Şirketleri olarak halılarınızı evinizden teslim alıp, hijyenik çalışma alanımızda yıkayıp temizliğini sağlamaktayız. Yaptığımız işlemlerle Serik Halı Yıkama Şirketleri olarak Antalya'nın en güvenilir temizlik şirketi olduk.

   Sizlerden gelen Halının boyutları yıkamaya engel mi? Halı Yıkamanın püf noktaları nerlerdir? gibi soruları içten ve samimi bir şekilde cevapladık. Daha fazla bilgi edinmek için iletişim sayfamızdaki numaralrımız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşıp merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Serik Halı Yıkama Şirketleri halınızın boyuları ne olursa olsun temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Lidya Temizlik halılarınızn boyutuyla değil hijyeni ile ilgilenir. Halılarınız ne kadar büyük olursa olsun makinalarımız ile her noktasına  ulaşmaktayız. Halı boyutunuz;

- Papas, yolluk

- Kilim 

- Salon halısı, oda halısı

- Otel halısı

- Merdiven halısı 

- Cami halısı 

Gibi en küçük boyutlardan en büyük boyutlara kadar temizliğini sağlamaktayız. 

HALI YIKAMANIN PÜF NOKTALARI

Halılarınız evinizin tamamlayıcı dekorason parçalarından başında gelmekte ve siz fark etmeseniz bile evinizde en çok vakit harcadığınız eşyalarınızdan bir tanesidir. Bu sebepten dolayı kirlenmesi en kolay olan ev eşyasıdır. Halı yıkamanın detaylı bir şekilde yapılması sağlığınız için önemlidir. Bu yüzden halı yıkamada

- Süpürülüp tozdan arındırılmalı

- Ön yıkama ile tüyler ve işlemeler yumuşatılmalı 

- Detaylı (köpüklü) yıkama ile halının her noktası tamizlenmeli 

- Durulama işlemi yapılmalı

- Sıkma işlemi ile halınızın nem ve rutubet kapması önlenmelidir.

Bu işlemlerin bir tanesinin dahi eksik olması halinde halınız tam anlamı ile temzilenmiş olmaz. Özellikle çocuklu aileler ve evcil hayvan besleyen kişilerin kendi ve çocuklarının sağlığı açısından halılarını sık sık yıkatması gerekmektedir. Lidya Temizlik olarak halılarınızı evden alıp, evinize teslim etmekteyiz.

Yaptığımız tüm temzilik türleri ve üzerinde ayrı çalıştığımız halı yıkama hizmeti ile Antalyanın en çok tercih edilen firması haline geldik. Sizde temziliğinize önem veriyorsanız doğru adrestesiniz. 

Lidya Temzilik, hijyen sağlıyoruz...

İletişim İçin Arayın :