• Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Muratpaşa Halı Yıkama

Muratpaşa Halı Yıkama

Muratpaşa Halı Yıkama Şirketleri olarak halılarınız yeni nesil teknolojik aletlerimiz ve makinalarımız ile temizlenmektedir. Muratpaşa Halı Yıkama Şirletleri yılların verdiği tecrübe ve deneyimi teknoloji ile birleştirip bu alanda güvenilir himzet sağlamaktadır. 

    Sizlerin sıkça sorduğu Hangi tür halıları yıkıyorsunuz? Halıların boyutları yıkamaya engel mi? gibi sorularınızı cevaplayıp aklınızdaki soru işaretlerini giderelerim. Eğer daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir aklınızda kalan sorulara cevap alabilirsiniz. 

HANGİ TÜR HALILAR YIKIYORSUNUZ?

Muratpaşa Halı Yıkama Şirketleri olarak halınızn türü ile değil temizliği ile ilgilenmekteyiz. Son teknoloji halı yıkama makinalarımız ile birlikte;

- Bukle Halı

- Tufting Halı

- Rölyef Halı

- Naylon Halı

- Yumuşak, Soft Halı

- Olefin Halı

- Polyester Halı

- Yün Halı

ve aklınıza gelebilecek tüm halı çeşitlerini özenle yıkayıp sizlere teslim etmekteyiz. Halınızın dokusu ve türü ne olursa olsun hiç bir şekilde yıkama esnasında ve sonrasında herhangi bir aşınma ya da tahribat söz konusu olmamaktadır. 

Lidya Temizlik bünyesinde bulundurduğu akıllı halı yıkama makineleri ile müşterilerine güvenli bir temizleme hizmeti sunmaktadır. Halı türü gözetmeksizin gerçekleştirdiğimiz yıkamalar kalite standatları çerçevesinde yapmaktayız.

HALILARIN BOYUTU YIKAMAYA ENGEL OLUR MU?

Yukarıda kullandığımız görsel ile bu sorunun cevabını vermiş bulunmaktayız. Muratpaşa Temizlik Şirketleri olarak

- Paspas

- Banyo Halısı

- Yolluk 

- Kilim

- Salon Halısı

- Merdiven Halısı

- Cami Halısı 

başta olmak üzere tüm boyuttaki halılarınız titizlikle temizlenmektedir. Yaptığımız temzilik işlemi sonrasında halılarınız ilk günki halini alır ve bulunduğu ortama ferahlık getirir. Yıkama işleminden sonra halılarınız, üzerinde iz kalmayacak şekilde asılıp kurutulmaya bırakılır. Tüm bu işlemlerden sonra emanetiniz sizlere iade edilir. 

Sizlerde temziliğe önem veriyor bastığınız, oturduğunuz halılarınızın temiz olmasını istiyorsanız başka yere gitmeyin, doğru adrestesiniz.

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

İletişim İçin Arayın :