• Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Manavgat Halı Yıkama

Manavgat Halı Yıkama

Manavgat Halı Yıkama Şirketleri yaptığı kaliteli ve güvenli hizmetin sayesinde kısa sürede siz değerli halkımızın dikkatini çekmiştir. Bu sebeplerden dolayı Manavgat Halı Yıkama Şirketleri daima sizler ehzmet vermeye devam edeceğiz.

   Sizlerden gelen Halılar nasıl bu kadar çabuk kirlenir? Ücretlendirme nasıl yapılıyor? Taşıma Ücreti var mı? gibi sorularınızı cevapladık. Daha falza bilgi için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. 

HALILARIN ÇABUK KİRLENME NEDENLERİ?

Halılarınız günlük yaşamınızda en çok kullandığınız ev eşyalarından bir tanesidir. Özellikle bebek ve çocuk sahibi kişilerin yanı sıra evcil hayvan besleyen kişiler halıların üzerinde daha fazla vakit geçirmektedir. Halılarınızın çabuk kirlenmesine yol açan nedenler arasında;

- Çocukalarınızın dışarıdan geldiği gibi halının üstünde vakit geçirmesi

- Evcil hayvanlarınızın patilerinde bulunan kirlerin yapışması

- Evcil hayvanlarınızın salya ve tüyleri

- Ayakkabı ile evin içinde dolaşılması 

- Camlar ve kapılardan içeri giren tozlar

- İnsan vücudundan dökülen saç ve tüyler 

Gösterilebilir. Bu sebeplerden dolayı halınızı sık sık yıkamanız gerekmektedir. Halı yıkamak için gerekli alana ve aletlere sahip değilseniz Lidya Temizlik olarak hizmetinizdeyiz. 

ÜCRETLENDİRME NASIL YAPILIYOR?

Halı yıkama ücretlerinin arasındaki farkalrı oluşturan iki etmen vardır. Bunlar

- Halınızın metrekaresi 

- En boy ölçütü

Halılarınızın boyutlarına göre ayrı makinalarda yıkanmaktadır. Bu sebeple büyük ve küçük halılarınız arasnında fiya farkı bulunmaktadır. Evinizdeki tüm halılarınızı yıkatarak firmamızın indirimli fiyatlarından yararanabilirsiniz. Bu kampanyalarımızın yanı sıra firmamız ayın belirli günlerinde sizlere farklı kampanyalar sunarak maddi anlamda iyi olanaklar sunmaktadır. 

TAŞIMA ÜCRETİ VAR MI?

Manavgat Halı Yıkama Şirketlerİ olarak halılarınızı evinizden alıp, temizleme işlemi tamamlandıktan sonra evinize bırakmaktayız. Taşıma işlemi için sizlerden herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Firmamızın prensipleri dahilinde siz değerli müşterilerimizden bu yönde bir talebimiz olmamıştır. 

Sizlerde temziliğe önem veriyorsanız doğru adrestesiniz. 

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz... 

İletişim İçin Arayın :