• Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Lara Halı Yıkama

Lara Halı Yıkama

Lara Halı Yıkama Şirketleri Antalya'nın her yerinde hizmet verdiği gibi Lara bölgesinde de hizmetlerini sürdürmektedir. Lara Halı Yıkama Şirketleri halılarınzı evlerinizden alarak sizlere hizmet sunmaktadır.

    Siz değerli müşterlierimizin sordukları Halı temizlenirken hangi ürünler kullnılır? Halılarmız yıkama esnasında zarar görür mü? Fiyatlar neye göre belirleniyor? sizler için cevapladık. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçerek merak ettiğiniz soulara yanıt alabilirsiniz. Lidya Temizlik daima hizmetinizdedir.

HALI TEMİZLİĞİ YAPILIRKEN HANGİ ÜRÜNLER KULLANILIR?

Halılarınız temizlenirken alanında çıkarılmış son teknoloji ürünler ile temizlenmektedir. Lidya Temizlik olarak yılların verdiği tecrübeyle günümüz yeniliklerini harmanladık ve siz değerli müşterilerimiz için kusursuz hizmet sağladık. Halılarınız yıkanırken;

- Güçlü toz alma makinaları

- Küçük, orta ve büyük boy akıllı makinalar

- Tazikli su hortumları

- Durulama makinaları 

Gibi aletler kullanılmaktadır. Ben makinalara güvenmiyorum halılarınımın elde temizlenmesini istiyorum diyen müşterilerimiz, tüm temizlik giysileri ile birlikte halılarınızı elde titizlikle yıkamaktadır. Hizmette sınır tanımayan şirket; Lara Halı Yıkama.

HALILAR YIKAMA ESNASINDA ZARAR GÖRÜR MÜ?

Halılarınız Lidya Temizlik ile birlikte tamamen güvende olduğunun garantisini sizlere verebilmekteyiz. Bunun sebepleri;

- Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerin kullanılması

- Akıllı ve son teknoloji araçların kullanımı 

- Deneyimli personellerimiz

- Bitkisel ürünlerin kullanımı 

 Gibi yüksek önelemler altında halılarınız yıkanmaktadır. Yıkama esnasında kullandığımız su derecesi, yıkama sıvılarının bitkisel olması ve makinalarımızın son teknoloji ile üretilmesi halılarınızda herhangi bir tahriş ve tahribe yol açmasını engellenemsinin yanınca küçülme, çekme gibi sorunlar asla meydana gelmemektedir. 

FİYATLAR NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Müşteirlerimizin memnuniyeti açısından belirli bir fiyat biçmek doğru olmaz. 1 metrekare halı ile 10 metrekare halıların arasında olması gerektiği gibi fiyat farkı bulunmaktadır. Halı yıkama fiyatlarımız;

- Metrekare 

- Halı adetlerine 

göre değişim göstermektedir. Lara Halı Yıkama Şirketleri olarak siz değerli müşterilerimiz için halı adedi ve metrekarsenine göre özel kampanyalırımız bulunmaktadır. Daha çok halıyı daha uygun fiyatlara şirketimiz bünyesinde temizletebilirsiniz. 

Sizlerde temizliğinize ve sağlığınıza önem veriyorsanız doğru adrestesiniz. 

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

İletişim İçin Arayın :