• Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Döşemealtı Halı Yıkama

Döşemealtı Halı Yıkama

Döşemealtı Halı Yıkama Şirketleri olarak evinizin dekoratif parçasını evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Döşemealtı Halı Yıkama Şirketleri profesyonel personelleri ile halılarınızı zaman yolculuğuna çıkararak ilk aldığınız güne geri götürüyoruz. 

Halılar nasıl kirlenir? Halılar nasıl yıkanır? gibi sorularınızı yanıtlayacağız. Daha fazla bilgi edinmek ve sorularınızı cevaplandırmak için bizlerle sayfamızda bulunun numaralardan ve mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz. 

HALILAR NASIL KİRLENİR?

Halılarınız siz farketmesizde üzerinde en çok vakit geçirdiğiniz ev eşyalrınızdan bir tanesidir. Hal bu olunca sık şekilde kirlenmeleri gayet doğaldır. Günümüzde kullanılan koruyucu spreyler halınızı temizlemek için yeterli olmayıp çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için zarar teşkil edebilmektedir.

Peki halılar nasıl kirlenir;

- Dışarıdan geldiğinizde üzerinizi değiştirmeden oturmanız

- Ayakkabı ile basılması 

- Bebek ve çocuklarınızın üzerinde vakit geçirmesi 

- Evcil hayvanlarınızdan dökülen tüy ve salyalar

- Pencereniz açık iken dışardan gelen toz parçacıkları

- Vücudunzdan dökülen ölü deri hücreleri 

Gibi etmelnler yüzünden halılarınız kirlenmektedir. Ayrıca üzerine dökülen yeiyecek ve içecekler ne kadar temzilesenizde halılarınızın derinliklerine işlemiş olabilir. 

Bu sebeplerden dolayı uzmanlar halılarınızı en geç 3 ayda bir olacak şekilde yıkamanızı önermektedir. Yeterli yıkama alanına ve gereçlerin sahip değilseniz hiç merak etmeyin Döşemealtı Halı Yıkama Şirketleri halılarınızın temizlenmesinde sizlere yardımcı olmaktadır. 

HALILAR NASIL YIKANIR?

Halılarınız son teknoloji ile üretilmiş akıllı makinalarımız ve aletlerimiz ile deneyimli personel ekibimiz ile titiz bir şekilde temizlenir. Halılarınız boyutu ve türü ne olursa olsun;

- Evinizden teslim alınır

- Toz ve kirden arındırılmak için kuru temizleme işlemi yapılır

- Özel makinalarımızda en derinlerine kadar köpük eşliğinde temizlenir

- Bitkisel ürün ve parfümlerle ferah bir koku sağlanır

- Durulama işlemi yapılarak nem ve rutubet kapması önlenir. 

- Kurutmak için özel yapılmış askılıklara asılarak doğal ışıkla kurutulur

- Evinize hijyenik bir şekilde teslim edilir

Halılarınızın nasıl yıkandığına dair daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilir yada şirketimizi ziyaret edebilirsiniz. Lidya Temizlik olarak üzerinde vakit geçirdiğiniz halılarınızı temizleyerek evinize ferah bir hava katıyoruz.

Sizlere temizliğe önem veren kişilerdesiniz başka adres aramayın, doğru yerdesiniz

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

İletişim İçin Arayın :