WhatsApp
Telefon
  • Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Antalya Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği

Antalya son yıllarda artan nüfusu ile beraber temizlik şirketlerinin gözde şehirlerinden birisi haline gelmiştir. Yoğun nüfusun gerirdiği yoğun çalışma temposu halkımızın temiliğe vakit bulamamasına sebep olmuştur. Sizler için Antalya ev temizliği ve Antalya temizlik fiyatları hakkında kısa bir bilgilendirme yazısı hazırladık. 

ANTALYA EV TEMİZLİĞİ

 Evlerimiz en çok vakit geçirdiğimiz özel alanlarımızdır. Hayatımızın büyük bir kısmını evde geçirirken temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir. Lakin insanların çalışma saatleri fazla olduğu için maalesef ev temiliğine yeteri kadar vakit ayıramamaktadırlar. Hal bu olunca temilik şirketleri halkımızın imdadına yetişmiştir. 

Bizler evdeyken yada evde yokken oluşan tozlar ve bakteriler görüntü olarak çok göze batmasada rahatsız edici bir kokunun evinizde dolaşmasına sebep olurlar.  Özellikle çocuklu ailelerin, henüz gelişimini tamamlamayan çocuklarının sağlıklarını korumak için evlerini sıkça temizlemeleri gerkmektedir. 

Çocuklu ailelerin dışında evlerinde hayvan dostalrımızı misafir eden bireyler hem kendi hem dostlarımızın sağlıkları için evlerini sıklıkla temizlemeleri gerkmektedir. Yapılan araştırmalara göre görünmeyen toz ve bakteriler solunum yolu hastalıklarına davetiye çıkardıkları görülmektedir. 

Antalya halkı temiziğine çok düşkün olduğundan dolayı kendileri vakit bulamasarda temizlik şirketleri ile evlerini gündelikçi kadınlar yada profesyonel ekipler ile temizletmektedirler. Bu durum pek çok yeni temizlik şirketlerinin kurulması ile paralel bir durum gösterdiğini görmekteyiz. Temizlik yaparken şirketlerin ve personellerin dikkat etmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Bunlar;

   - Personelin eldiven ve koruyucu kıyafetler ile kendilerinden gelebilecek zararlı bakterileri önlemeleri

   - Sık kulanılan alanlar için ekstra dikkat edilmeli

   - Sık kullanılmayan alanlar için kirlenmeyi geciktirecek araçlar kullanılmalı

   - Hiç bir alan kuru bırakılmadan temizlenmeli

   - Kimyasal temizlik gerçleri yerine doğal temizlik gerçleri kullanılmalı

   - Temizlik esnasında hiç bir eşya aşındırılmamalı ve zarar görmemeli

Profesyonel ekipler eviniz ne kadar büyük olsa dahi saatler içinde tüm bu unsurlara dikkat ederk temizliğinizi sağlar ve sizlere daha sağlıklı bir yaşam alanı sunarlar. 

ANTALYA TEMZİLİK FİYATLARI

Antalya'da onlarca temizlik şirketininbulunmasının yanı sıra bu şirketler fiyatlandırmalarını kendileri belirlemektedir. Bu fiyatlandırlamalar genel olarak;

   - Evinizin metrekaresi

   - Eşya adet ve büyüklüğü 

   - Kullanılacak malzemeler ve araçlar

   - Personal sayısı

Gibi unsurları göz öneünde bulundurarak fiyat belirlemektedirler. Ayrıca her firma temizlik kalitesine görede bir fiyatlandırma belirleyebilri. Örneğin sizlere birinci dınıf temizlik hizmeti vaat edilip ona göre bir ücret talep edildi ise işlem sonunda evinizin her yerini kontrol ederek bu hizmetin net bir şekilde sizler everildiğinden emin olmanız gerekmektedir. 

ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETİ LİDYA TEMİZLİK 

Antalya'nın önde gelen temizlik şirketi olan Lidya temizlik yılların deneyimi ve günümüz tekmolojilerini birleştirerek sizler eksusursuz bir hizmet sağlamaktadır. Evinizin büyüklüğü yada temizlik durumu ne olursa olsun sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. 

Lidya temzilik sadece ev temizliği ile kalmayıp büro ve ofis temizliği, site temizliği,merdiven temizliği, halı ve perde yıkama, iş yeri ve iş hanı gibi aklınıza gelebilecek çeşitli hizmetleri ile Antalya halkının imdadına koşmuştur. 

Daha önce yapmış olduğumuz temizlik ve temizliğini gerçekleştirdiğimiz kişilerin yorumlarını sayfamızda bulabilirsiniz. 

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

İLETİŞİM

Lidya Temizlik olarak bizlere günün her saati sitemizde bulunan canlı destek ekibimze yazarak anında bilgilendirme alabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan telefon numaramız ve mail adresimiz ile bizlere ulaşarak temizlik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İletişim İçin Arayın :  0531 484 83 32

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0531 484 83 32