• Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Serik

Serik

   Lidya Temizlik Antalya ilimizin tüm güzide ilçelerinde olduğu gibi nüfusun ve temizlik talebinin en yoğun olduğu Serik ilçesinde de hizmet vermekteyiz. Lidya Temzilik Serik ekibi seçkin personellerimizden oluşup siz değerli müşterilerimzin memnuniyeti için kaliteli hizmet sunmaktadır. 

Lidya Temizlik olarak bu ilçede;

- Ev temizliği

- Ofis ve İş Yeri Temizliği

- Villa Temizliği

- Yat ve Gemi Temzilği

- İnşaat Sonrası Temizlik

- Merdiven ve Site Temiziği

- Okul, hastahane, muaynehane, fabrika temizilği

- Gündelikçi kadın hizmeti

- Halı Yıkama Hizmeti

ve ihtiyacınız olan tüm temzilik işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Serik genellikle yazları Avrupadan ve ülkemizden futbol takımlarının kamp alanları olarak çok tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı ilçemizde Lidya nakliyat olarak otel ve çevre temizlemeleri ağırlıklı olarak gerçekleştirilirken diğer tamizilk işlemlerinden de taviz verilmemektedir. Temizliğe önem verenlerin adresi.

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 19.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine  yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ve aletlerimizin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.