WhatsApp
Telefon
  • Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Döşemealtı

Döşemealtı

     Döşemealtı Temizlik Şirketler olarak Antalya'nın son zamanlardaki yeni gözdesi olan Döşemealtı ilçesinde tüm hizmetleri halkımızla buluşturmaktayız. Şehrin gürültüsü ve yoğunluğundan sıkılıp doğa ve kuş sesleri ile iç içe yaşamayı tercih eden halkımız son 5 yıl içerisnde Döşemealtına büyük ilgi göstermektedir. Durum böyle olunca Lidya temizilik olarak burada ağırlıklı olarak villa temizliği, villa kent temizliği, site ve merdiven temizliği, gündelikçi kadın hizmetlerini yoğun bir şekilde sizlere sunmaktayız. 

    Gösterişli yapılar olan villalar içinde yaşaması her ne kadar keyif versede temizlemesi de bir o kadar zordur. Ağırlıklı kullanılan odalar dışında çok az kullanılan alanların yoğunlukta olduğu bu yapılar maalesef toz ve pas oluşumlarına sebep olmaktadır. Ev sahibinin tek başına bu temizliği üstenmesi olduka zahmetli ve zordur. Günlerce hatta haftalarca sürebilmekle beraber ilk temizlediğiniz yerin bir daha temizlik vakti gelmiş olur.

    Lidya Temizlik olarak siz değerli müşterilerimizi bu yükten ve zaman kaybından kurtarmaktayız. Siz bahenizde, balkonunuzda keyif kahvenizi içerken villa temizliği konusunda uzman ekibimiz villanızın oda sayısı, yapılacak temzilik (bahçe, havuz temizliği dahil ise) ve yapınızın büyüklüğüne göre kişi sayısı belirlenerek gerekli temizlik aletleri ile işleminiz kısa süre içinde gerçekleştirilir.

 

    Ekibimiz villanız içinde sık kullanmadığınız alanları (misafir odaları, eğlence odaları, sauna, hamam) dikkatle temizleyerek daha önce oluşmuş kir ve paslardan arındırır ve kullandığı bitkisel ve koruyucu malzemeleri ile eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatmaktadır. 

    Villanızın bahçe temizliği dilediğiniz taktirde yapılarak daha kaliteli bir yaşam alanı sizler için bırakılır. Çimen ve ağalaçlarınızın bakımı yapılmakla birlikte bahçenizde bulunan bitklilerinde bakımları yapılarak temizlik dışında peyzaj çalışmasıda yapmaktayız.

    Tüm temzilik hizmetlerini bir arada süren Döşemealtı Temizlik Şirketleri toplu halde bulunan siteleşmiş villaların temizlik yükünüde üstenerek topluma açık alanlarda gönül rahatlığı ile yaşamanızı sağlamaktadır. 

 

Lidya temzilik sizlere daha kaliteli ve ferah bir yaşama imkanı sunmaktadır. Deneyimli ve güvenilir personellerimiz ile yıllardır yüzlerce villa temzliği yaptık, yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Şirketimizin abonelk sisteminden yararlanarak sizlerde daha uygun fiyatlarda bu kaliteli yaşama ekonomik bir şekilde kolayca ulaşabilirsiniz.

    Villa temziliği ve daha falza temzilik alanları için bizlerle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi edinerek merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Sizlerde temizliğe önem veriyor iseniz doğru adrestesiniz.

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 19.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine  yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ve aletlerimizin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.